Městské kolo závodů v plavání na Arménské

07.03.2019

V měsíci únoru se v bazénu ZŠ Arménská jako každoročně konalo městské kolo závodů v plavání žáků 3. - 5. ročníků. Této soutěže se letos zúčastnilo celkem 108 malých závodníků ze 7 brněnských škol.

Žáci, kteří reprezentovali naši školu, se předvedli skvělými výkony a získali přední umístění v jednotlivých disciplínách.

Ze 3. ročníků byl nejúspěšnějším plavcem Šimon Policar se ziskem dvou zlatých medailí, Daniel Nádvorník s jednou stříbrnou a Matyáš Sojka s jednou bronzovou.

Z dívek si nejlépe vedla Valerie Zvěřinová, která se umístila na 2. místě. Štafeta se třeťákům také vydařila, získala zlaté medaile.

Žáci 4. ročníků na medailová umístění tentokrát nedosáhli v kategoriích jednotlivců, avšak ve štafetě vybojovali bronzovou příčku.

V kategorie 5. ročníků měli jednoznačně převahu žáci naší školy. Adam Rak, Hynek Žlůva a Šimon Melichar vybojovali v obou disciplínách zlato, stříbro i bronz. Děvčata byla také velmi úspěšná. Valerie Semotamová brala dvakrát zlato a Michaela Ambrožová stříbro.

Štafeta pátých ročníků k naší velké radosti také zvítězila.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, blahopřejeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Velký dík také patří všem organizátorům a rozhodčím z řad pedagogů za hladký průběh této tradiční akce.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky