Na "bedně" s bronzovými medailemi

23.04.2019

Dne 17.4. 2019 se konal jíž 22. ročník oblíbeného fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Okrskové kolo pro žáky 4. a 5. ročníků se hrálo v tréninkovém centru mládeže v Brněnských Ivanovicích.

Ve skupině jsme nejprve podlehli ZŠ Novolíšeňské. Poté se karta obrátila, ZŠ Kamínky jsme porazili 3:0 a čekal nás souboj o celkové 3. místo, v němž jsme narazili na ZŠ Lerchova. V tomto utkání jsme podali náš nejlepší výkon na turnaji a po vítězství 5:1 jsme zaslouženě obsadili 3. místo.

Na skvělých výkonech se podíleli tito hráči: Adam Pokorný, Radim Halouzka, Šimon Melichar, Adam Dastych z 5.B, Štěpán Zhoř, Jiří Šafránek, Marek Willmann, Matyáš Tichý z 5.C a Aleš Toman ze 4.A. Kluci získali diplom a bronzové medaile. Za vzornou reprezentaci školy jim patří velký dík.