POZÓR, JEDU!!!

17.06.2019

Také tak rádi jezdíte na všem, co má kola a kolečka? Nejmladší žáci naší školy zřejmě rádi oprášili své koloběžky a prohání je po venku. Není divu, rychlá jízda láká nejedno dítko. A tak i u nás na škole dokázali, že své "koně" ovládají.

Dne 4.6. 2019 rozpohybovali své koloběžky žáci 1. a 2. ročníků a jeli si rovnou pro umístění. Nejdříve se zahřáli cvičnou jízdou a pak se mohlo začít. Pomáhali mě tři žáci ze čtvrtého ročníku. Své role se zhostili s přehledem. Barunka chystala závodníky na startu, Francesco startoval: Připravit, pozor, start!...... a Anička zapisovala časy. Spolupráce s nimi byla skvělá a nabídli mi ji i na příští rok. Děkuji.

A jak to všechno dopadlo?

Za 1. ročníky se v kategorii chlapců umístili na 1. místě Marek Mezník z I.A, na 2. místě Vojtěch Janík z I.B, na 3. místě se umístil Filip Durna z I.C. To je spravedlivé, ne?

Za 1. ročníky se v kategorii dívek umístili dívky z I.A- na 1. místě Jana Dvořáková, na 2. místě Kristýna Fischerová a na 3. místě Lara Lepková.

Za 2.ročníky si pro všechny tři místa v kategorii chlapců dojeli závodníci ze třídy II.A- 1. Tomáš Juřica, 2. Jan Pavlata a 3. Miroslav Štuk a v kategorii dívek závodnice ze II.B- 1. Eliška Hladišová, 2. Simona Češková a 3. Emma Navrátilová.

Všem oceněným závodníkům a závodnicím gratuluji a ostatním děkuji za účast a těším se na další ročník!

A zase za rok: Pozór, jedeme!